ביובית בנתניה

הזמנת שירותי ביובית בנתניה

מערכות ביוב בנתניה מהוות מרכיב בסיסי בתשתיות המבטיחות איכות חיים נאותה. מדובר במערכות תת קרקעיות שמפנות שפכים מכל רחבי העיר למכוני טיהור מדירות מגורים מוסדות בתי עסק, בתי מסחר ותעשייה.

בכדי לשמור על איכות החיים בנתניה מערכות הביוב נדרשות בתחזוקה שוטפת וטיפול מהיר בכל תקלה. אם אתם נדרשים בשאיבת ביוב מבניין או חניון בנתניה, או אם אתם מחפשים חברה לשטיפת קווי ביוב או לפתיחת סתימות, אתם למעשה צריכים שירותי ביובית בנתניה.

מה זאת בכלל ביובית?

ביובית הינה משאית מכלית מיוחדת שכוללת מיכל אגירה גדול ואטום, משאבת עוצמתית וצנרת ארוכה במידות שונות. המשאית ייעודית לעבודות אינסטלציה ומספקת מענה יעיל ומתקדם עבור מגוון עבודות ביוב כגון ניקוי ושטיפת קווי ביוב, פתיחת סתימות ושאיבת ביוב.

בעבר משאיות אלו נחלקו לשני סוגים, האחד לפתיחת סתימות בלחץ מים גבוה והשנייה לשאיבת נוזלים. עם השנים התחום התקדם וביוביות יודעות לבצע ברכב אחד גם פעולות של שאיבה וגם פעולות של פתיחת סתימות.

בימינו משאיות אלו נפוצות בכל רחבי הארץ לרבות בנתניה, והן קיימות בדגמים וסוגים שונים, החל ממשאיות גדולות וגבוהות לעבודה בשטח פתוח ועד לביוביות נמוכות ייעודיות לעבודה במקומות סגורים כמו חניונים. כמו כן, הביוביות נבדלות אחת מהשנייה בעוצמת השאיבה שלהן שיכולה להתבסס של מנוע דיזל או בנזין, וכן בגודל המיכל שלהן ובמשקלן הנע בין שבעה טון, עשרה טון, שישה עשרה טון ואפילו שלושים וחמישה טון.

השירותים שביובית בנתניה מספקת

כאמור, ביובית בנתניה יכולה לספק מגוון שירותים מקצועיים, הכוללים בין היתר:

  • פתיחת סתימות ביוב בלחץ מים וכלים מתקדמים נוספים.
  • ניקוי ושטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה ואמצעים מתקדמים נוספים.
  • שאיבות ביוב ובורות ספיגה עם נוזלים שונים כמו שמנים, שפכים או מי הצפה.
  • שירותים נלווים- לרבות איתור סתימות, טיפול במשאבות מים ופינוי פסולת שפכים וביוב לאתרים מורשים.

שטיפת קווי ביוב עם ביובית בנתניה

תפקיד חשוב של ביובית בנתניה הינו כל הקשור לשטיפת קווי ביוב. מערכות הביוב בנתניה מיועדות לסילוק יעיל של מי ביוב ובכך לשמור על רמת תברואה נאותה המונעת התפשטות ריחות רעים, זיהומים ותחלואים. לכן, בכדי להבטיח זרימה תקינה של מי שופכין ולמנוע הצטברות של פסולת בביוב שגורמות בהמשך לסתימות חלקיות או מלאות, חשוב לבצע שטיפת קווים תקופתית באמצעות ביובית. השטיפה עצמה מבוצעת באמצעות לחץ מים גבוה המפורר פסולת מוצקה שנדבקת לדפנות צנרת הביוב.

משירותים אלו נהנים גורמים שונים לרבות רשויות מקומיות, מסעדות, מפעלים, בתי חולים, מוסכים וכו'. תדירות השטיפה משתנה בהתאם לדרישות התקן, אופי וכמות החומרים המועברים לביוב וכדומה, והיא יכולה לנוע בין פעם לחודש לפעם בשנה. כך למשל, רשויות מקומיות נוהגות לשטוף את קווי הביוב העירוניים בתום הקיץ ובכך להקטין סיכויים לסתימות והצפת ביוב העונה הגשומה.

פתיחת סתימות ע"י ביובית בנתניה

במערכות ביוב עוברים לצד נוזלים גם חומרים מוצקים שונים שמקורם יכול להיות בשפכים, חומרי ניקוי, ניירות, שערות, מוצרי היגיינה, צמחייה שנרקבה, שאריות מפסולת בניה, חומרים שומניים וכעוד. חומרים מוצקים אלו נוטים להצטבר על דפנות צנרת הביוב ועם  הזמן לסתום אותם באופן חלקי או מלא באופן שאינו מאפשר זרימה תקינה של מי הביוב.

במקרים בהם נוצרה סתימה בביוב, שירותי ביובית בנתניה מהווים אמצעי יעיל לפתיחתה.

הביובית מעולה בייחוד לפתיחה של סתימות גדולות ומורכבות במערכת וצנרת הביוב של מבנים שונים, שיכולות למשל להיגרם על ידי משקעי בטון ופסולת בנייה, שורשי עצים ושיחים, משקעי שמנים וכדומה. בדרך כלל תהליך פתיחת הסתימה מתחיל באיתור מיקומה ומקורה באמצעות ציוד מתקדם שאינו דורש שבירת ופתיחת צנרת. בהתאם למאפיינים אלו יוחלט על דרך הטיפול בסתימה, כאשר לרוב הסתימות ייפתחו באמצעות צינור המוחדר למערכת הביוב השוטף ומנקה אותה באמצעות לחץ מים גבוה. כמו כן, יתכנו מקרים בהם פתיחת הסתימה תדרוש שימוש בחומרים כימיים שמסירים משקעים עקשניים מצנרת הביוב. לא אחת הליך פתיחת סתימה דורש גם הוצאה של חסמים שונים כמו פסולת בניה או שורשי עצים, ולעיתים יש צורך לשאוב פסולת שופכין שהצטברה במערכת הביוב וגרמה לחסימה ולפנותה לאתר מורשה.

שאיבת בורות ביוב וספיגה עם ביובית בנתניה

שירותי ביובית בנתניה כוללים גם שאיבת בורות ביוב וספיגה. מדובר בבורות ביוב מקומיים ללא חיבור למערכת ביוב ראשית. כאשר מצטברת כמות גדולה של מוצקי שפכים בבור יש לשאבם וכך נמנעת גלישת פסולת ביוב. באמצעות ביובית נשאבת ביעילות פסולת הבור ומועברת לאתר מורשה לפינוי שפכים. יש לציין כי בורות אלו מחויבים בחוק בקרב מפעלים ומוסדות רבים שמזרימים לביוב חומרי פסולת רעילים, מסוכנים או מזהמים. כך למשל, בבורות ביוב מחויבים בתי חולים, מפעלים יצרנים מענפים שונים, בתי חולים, בתי אבות ובתי מלון.

בנוסף, שירותי ביובית נדרשים לשם שאיבת הצפות שיכולות להתרחש עקב גשמים עזים או פיצוץ בצנרת, בעיקר במקומות נמוכים וסגורים כמו חניונים, מקלטים, פירי מעליות ומרתפים. הביובית שואבת את מי ההצפה למיכל שבה וכך מנקזת אותם מחוץ למבנה.

עלויות שירותי ביובית בנתניה

יש לדעת כי עלויות שירותי ביובית בנתניה אינם אחידים והם משתנים בין חברה אחת לשנייה, וכן בהתאם לסוג ומורכבות העבודה המבוקשת. כך למשל, יש הבדל בתמחור עבודות פשוטות של שאיבה או פתיחת סתימות שיכולות להסתכם במאות בודדות של שקלים, לבין עבודות מורכבות וגדולות הכוללות למשל איתור מקור הבעיה, עבודות של ניקוי וחיטוי צנרת וכו'.

מקצועיות שירותי ביובית בנתניה

בכדי ששירותי ביובית בנתניה יצליחו הם חייבים להיות מבוססים על ציוד איכותי, מתקדם ותקין ועל עבודה מקצועית. עבודה חובבנית עלולה במקרה הטוב שלא לפתור את הבעיה ובמקרה הגרוע אף לגרום לנזקים נוספים. לכן יש חשיבות רבה לבצע עבודות ביובית רק עם גורם מקצועי מוכר, מומלץ ואמין. גורם כזה ידע להתאים לכל בעיה במערכת ותשתיות הביוב את סוג הביובית, הציוד, שיטות העבודה והחומרים הנכונים. כמו כן, המקצועיות של צוות ביובית ויכולתו לספק פתרונות מדויקים ויעילים לכל בעיה, בכל רמת מורכבות, ניכרת בניסיון שלו בתחום. מעבר לכך יש לבחור בחברה זמינה בכל עת גם באופן מיידי עבור מצבי חירום, המציעה שירותי ביובית בנתניה עבור מחיר תחרותי ומשתלם.

חברת מומלצת לשירותי ביובית בנתניה

אם אתם מחפשים אחר שירותי ביובית בנתניה מגורם מוערך ומומלץ, כדאי שתכירו את חברת כל פרויקט. החברה מציגה ניסיון של מעל לשני עשורים בתחום עבודות הביוב והאינסטלציה. החברה מפעילה ביובית בנתניה שהינה תקנית ומתקדמת למגוון עבודות המסופקות למגוון סוגי לקוחות, לרבות לקוחות פרטיים, ועדי בתים, מוסדות ציבור וממשל, בתי עסק, מסחר ותעשיה, בתי מלון, בתי אבות ועוד.

שירותי ביובית שהחברה מספקת כוללים בין היתר פתיחת סתימות ביוב, שטיפות קווי ביוב ושאיבת בורות ביוב במקלטים, חניונים ובניינים, ופינוי פסולת שפכים לאתרים מורשים. זאת לצד עבודות נוספות לרבות תיקון משאבות מים, החלפת צנרות מים ברבי קומות והחלפת קווי ביוב למבני מגורים ותעשיה. כל זאת בדגש על שירות מקצועי ואמין שמבוצע על ידי צוות מיומן ואחראי הנבחר בקפידה ונעזר בציוד איכותי. הצוות מספק שירות בזמינות מיידית ועבור מחירים אטרקטיביים במיוחד.